קצת עלינו

ט.י מוצרי ניקיון ואריזה הוקמה בשנת 2016 ע"י טסלר יפעת אם חד הורית מתוך צורך והקשבה ללקוחות רבים אשר חיפשו פתרונות איכותיים וריחניים לניקיון הבית.
אנחנו עושים הכל כדי למצוא לכם את המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק בתחום הניקיון, הכביסה, הרצפות , והריח ומלקטים את כולם למקום אחד כדי שלא תצטרכו להתרוצץ בין האתרים השונים .
אנחנו נמשיך לפעול על מנת ליעל ולהקל כמה שיותר את מלאכת ניקיון הבית שגם כך היא עבודה קשה, מתוך הקשבה והצורך ללקוחות ולדרישות שלהם. רוב לקוחותינו מאסו במוצרים הסטנדרטיים הקיימים ברשתות השיווק הגדולות ששם הן מתחרות בעיקר על המחיר ולא על איכות המוצרים , ואנחנו בדיוק להפך דוגלים במוצרים איכותיים יותר שבסופו  של דבר נותנים תוצאות מעולות ללא מאמץ רב וחוסכות המון כסף ללקוח. ברוב העולם ובארץ הבינו שכדי לחסוך כסף משתמשים בחומרים מרוכזים לדילול במים בעלי איכות מהגבוהות בעולם וע"י כך נכסך כסף רב למשתמש, אנחנו הבאנו לכם את המוצרים הללו לבית.

לסיכום ט.י מוצרי ניקיון ואריזה גדלה ומתפתחת ומחפשת תמיד בשבילכם לקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר , את הפתרונות הקלים ביותר לניקיון הבית , ואת מוצרי הריח עם האיכות הגבוה ביותר ועם המגוון הגדול ביותר .